. 1955 yılı Aralık ayında Artvin, Şavşat, Cevizli (Tibet) Köyünde dünyaya geldim.  İlkokul 3.cü sınıfa kadar köyümde okuduktan sonra 1965 yılında İstanbul’a göç ettik. İlkokulu Şirinevler İlkokulunda, Ortaokul ve Liseyi Bahçelievler Lisesinde okudum. Yüksekokulu Tekirdağ Meslek Yüksek Okulunda okuyup, Fark derslerini vererek Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Pazarlama Bölümünden Mezun oldum.
. Daha ilkokul 3.cü sınıfta yaşamla tanıştım. Amcamın aldığı Ayakkabı boya sandığı ile gündüz okul çıkışlarında ayakkabı boyayarak, geceleri evimizin yanındaki  yazlık sinemada çay ve çekirdek satarak aile bütçesine katkıda bulunmaya çalıştım.
. . Bu durum lise bire kadar devam etti. Lise birde ikinci dönemimde Fizik öğretmenin Nurten Erilmez’in yardımı ile İstanbul Veliefendi Hipodromunda haftanın 4 günü (Çarşamba, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri) gişe memuru olarak  görev yapmaya başladım.
. .. Liseyi bitirince Bir gümrük komisyoncusunun yanında işe başladım. 7-8 ay Gümrük komisyoncusunun yanında çalıştıktan sonra, girdiğim sınavı kazanarak 1976 yılında SSK Bakırköy Doğumevi Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde memur olarak göreve başladım.
. .. 30 yıl Çeşitli kademelerde görev yaptıktan sonra 2006 yılında emekli oldum. 1983 yılında Şavşat Küplüce Köyünden Hemşire Fadime Altun ile evlendim, Adnan ve Alper Yasin isminde 2 oğlum var. Emekli olduktan sonra Yazları 6-7 ay Şavşat Cevizli Köyünde, Kışları İstanbul da yaşıyorum.
FUAT BAHÇECİ’YE VE DEĞERLİ EKİBİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM..
.
0212 266 65 60
MENAJERLİK ve İLETİSİM:  BAHÇECİ MENAJERLİK . OFİS: