SAİRLERİMİZİN ÖZEL SAYFALARI İÇİN İSİMLERE TIKLAMANIZ YETERLİ
.
0212 266 65 60
MENAJERLİK ve İLETİSİM:  BAHÇECİ MENAJERLİK . OFİS:
SOSYAL MEDYADA
FUAT BAHÇECİ
TAKİP ET...
FUAT BAHÇECİ
Kars Ardahan çıldır ilçesi karakale köyünde 1961 tarihinde doğdu, ilk ve orta öğretimini karsta liseyi ist sefaköy lisesinde bitirdi memur olarak kamuda çalışmaktayım. 2009’ da hayat arkadaşını kaybetti, hayatı yalnız yaşamaktadır.
SAİRİMİZİ TANIYALIM
.
Değerli okurlarım sizleri saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum. Bu ikinci eserimi sizlere sunmaktan dolayı mutluyum.   Birinci eserim Salıncaklı Dünyamdan Güfte ve Şiirler kitabımı sizlere sundum.  Gerek sizlerden aldığım destek gerek ise Bakü Milli Kütüphane’sinin eserimi kayıt altına alması beni daha da motive etti.
Değerli okurlarım sizlerin desteği ile buralara gelmeyi başardıysam ne mutlu bana. Sizlerden ilham alıyorum. Eserlerimden bestelenip sizin tarafınızdan beğenilmesi ayrıca gurur kaynağım…
Tüm Bunlar İçin Sonsuz Teşekkürlerimle. Sen sevmesen seviyorum ben ? . Küsmüş aşıklar? sevdiğimi yalan mı sandın ? Ersin Kayışlı hocam bestesini yaptı Mustafa Açıkgöz okudu ve Türk sanat müziğine de eserimi besteleyen Uğur Cuci RÜYAM .GÖZÜN AYDIN . DOKUNMA BANA ALİ AVNİ BESTEKAR IMDAN İKİ ESERİM AZERİ LEHCESİ İLE AYGIZ VE GÖZELDİ SENİN MAH CEMALİN, FUAT BAHÇECİ DEN 6 ESERİM BESTELENDi. SÜLEYMAN TUĞRUL’DAN O GECE BEN ÇOK AĞLADIM eserlerim bestelendi. 
FUAT BAHÇECİ’YE VE DEĞERLİ EKİBİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM SAYGILARIMLA CEVDET ŞİMŞEK..
....................................
....................................
“ DİĞER SAİRLERİMİZ ” .
....................................
....................................
ALBÜM ÖNCESİ DEMO YORUM İÇİN VİDEOMUZU TIKLAMANIZ YETERLİ “ KATILDIĞI ESERLER Ve FUAT BAHÇECİ PERFORMANSI ”
BESTECİ - YORUMCU - SAİR VE TV PROGRAMCISI
.