SAİRLERİMİZİN ÖZEL SAYFALARI İÇİN İSİMLERE TIKLAMANIZ YETERLİ
.
0212 266 65 60
MENAJERLİK ve İLETİSİM:  BAHÇECİ MENAJERLİK . OFİS:
SOSYAL MEDYADA
FUAT BAHÇECİ
TAKİP ET...
FUAT BAHÇECİ
İNSANLIĞINA HAYRAN OLDUĞUM MÜKEMMEL BİR ANNE BABANIN İKİNCİ ÇOCUĞU OLARAK 1968 YILINDA ORDU’NUN FATSA İLÇESİNDE DÜNYAYA GELDİM
SAİRİMİZİ TANIYALIM
.
İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ ÇOCUKLUĞUMUN GEÇTİĞİ SAMSUN’DA BİTİRDİM. 1980 İHTİLALİNDEN BİR GÜN SONRA İSTANBUL’A GÖÇ ETTİK VE LİSE’Yİ AÇIK ÖĞRETİMDE OKUYARAK BİTİRDİM.
İYİ BİR TERZİ OLAN BABAMIN YANINDA BAŞLAYAN TEKSTİL HAYATIMA KALİTE GÜVENCE MÜDÜRÜ OLARAK DEVAM ETMEKTEYİM. 1996 YILINDA GÖZÜMÜN NUR’U EŞİM HASİBE İLE HAYATIMIZI BİRLEŞTİRDİK VE YÜCE MEVLA’NIN TAKDİRİ İLE MERVE VE BERAT ADINDA İKİ EVLADA SAHİP OLDUK.
İŞİM GEREĞİ ACISIYLA TATLISIYLA 35 YILIMI GEÇİRDİĞİM İSTANBUL’A AİLECE VEDA EDEREK BİR SÜRELİĞİNE ŞANLIURFA’YA YERLEŞTİK.
İERGENLİĞE ADIM ATTIĞIM YILLARDA BAŞLAYAN KARA DÜZEN ŞİİR YAZABİLME  HEVESİM AZLIĞI VE ÇOKLUĞU İLE YILLARDIR DEVAM ETMEKTE.
DEĞERLİ DOSTUM, GÜZEL İNSAN ŞAİR FATİH TUTUK’TAN ALDIĞIM HECE VEZNİ DERSLERİ İLE DAHA DÜZGÜN ŞİİRLER YAZMAYA BAŞLADIM VE ONUN VASITASI İLE ÖNCE  BÜYÜK USTA VURAL ŞAHİN ARDINDAN SAYGI DEĞER HOCAM FUAT BAHÇECİ İLE TANIŞMA ONURUNU YAŞADIM. BU MUHTEŞEM İKİ İNSANIN YANI SIRA ÜSTAD MEHMET ALİ DEMİRCAN’IN DA İÇİNDE BULUNDUĞU BU EŞŞSİZ PROJEDE YER ALMIŞ OLMAM BENİM İÇİN BÜYÜK  BİR GURUR SEBEBİDİR. KENDİ ŞİİRLERİMİN FUAT BAHÇECİ HOCAMIN BESTELERİ İLE HAYAT BULMASI, BİRÇOK YÜREĞİ GÜZEL MARKALAŞMIŞ USTA İSİMLERİN ESERLERİ İLE ANILMASI DİLE GETİREBİLECEĞİM BİR DUYGU DEĞİL. BİZLERİ BÜYÜK BİR AİLE HALİNE GETİREREK DESTEK OLAN VE EMEĞİ GEÇEN TÜM HOCALARIM ÖNÜNDE HÜRMETLE EĞİLİYOR SAYGI VE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM…
....................................
....................................
“ DİĞER SAİRLERİMİZ ” .
....................................
....................................
ALBÜM ÖNCESİ DEMO YORUM İÇİN VİDEOMUZU TIKLAMANIZ YETERLİ “ KATILDIĞI ESERLER Ve FUAT BAHÇECİ PERFORMANSI ”
BESTECİ - YORUMCU - SAİR VE TV PROGRAMCISI
.