Tarsus 05.09.1971 doğumlu ve 1979`dan beri Hamburgta yaşayan kitapsız Şairimiz. Bu gizli kalemi daha Hamburglular tam tanımıyor. Sayın Suphi Capacı 15.02.1996 kurduğu  İlk CSB Capacı Service Büro Muhasebe şirketinle hamburgta ilk Muhasebebürosu olanlardan biri ve bugüne kadar 20 Yıllık tecrübesi ile Hamburg’ ta Şirketini sürdürüyor.  
15 yıl önce Şiir yazmaya yatkın olduğunu ve bu yeteneğini ozamandan beri kendi keşfeden Sayın Suphi Capacı bugüne kadar 1400 Şiire imza attı ve hemen hemen hergün şiir yazıyor.  
Şiirlerini şimdilik Facebook sayfasında hem Suphi Capacı Şiirleri ve Sözleri olarak adlandırılan Profilinde yada kendi şahsi sayfasında Suphi Capacı olarak görebilirsiniz.  
Şimdiye kadar hiç bir kitabı yayınlanmayan ama bu sene 2016 da Çıkaracağı Kitabın ve CD nin hazırlığında sizlere sunabilmenin heyecanını yaşıyor.  
Şu an Türkiye İstanbulda Şirketide olan ve orda hem İş hem Yaşam Hamburg İstanbul köprüsünü kuran Sayın Suphi Capacı Şiirlerini değerlendirme çabasında. Türkiyenin sayılı Şair, Söz yazarları ve Bestekarları tarafından destek gören ve Kitabı ve CD`nin oluşumuna Katkıları oluyor.  
2016 Yılı içerisinde yaza doğru Bitmesi planlanan bu büyük projeyi gerçekleştirme peşinde.  
„ Hayat beni Şair etti“ isimle Sizlere sunulacak bekleyin...  
…Şair Suphi Çapacı…
....................................
....................................
ALBÜM ÖNCESİ DEMO YORUM İÇİN VİDEOMUZU TIKLAMANIZ YETERLİ “ KATILDIĞI ESERLER Ve FUAT BAHÇECİ PERFORMANSI ”
0212 266 65 60
MENAJERLİK ve İLETİSİM:  BAHÇECİ MENAJERLİK . OFİS: